Nasz zespół

Nasz zespół2019-06-10T22:41:02+00:00
Ewelina Kanadys
Ewelina KanadysPrezes Fundacji
Przede wszystkim szczęśliwa żona-Jarka i mama- Alicji oraz Leona. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą. Interesuje się florystyką, dekoracją wnętrz, samorozwojem. Kocham czytać, tańczyć, podróżować, poznawać ludzi. Pasjonuje mnie pomaganie innym. Droga, którą przeszliśmy wspólnie z mężem w trakcie leczenia Leonka, strach o jego życie, widok cierpienia, bezradność były ciężką lekcja. Przez długi czas zastanawiałam się co dobrego mogę z niej wynieść, w jaki sposób wykorzystać pozyskane doświadczenia. Wtedy przyszedł mi do głowy pomysł o stworzeniu Fundacji, która będzie wspierała rodziny w podobnych sytuacjach. Spotkałam na swojej drodze wspaniałych ludzi, którzy pomogli mi zrealizować to marzenie. Dziękuje Wam za to moje Wiatraki. Zapraszam wszystkich potrzebujących pod nasze skrzydła:)